Çevrim İçi Kullanıcılar

8 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Rasgele Resim

amurluky22.jpg
.
.
.
cam-der KARS İLİ MERKEZ ÇAMURLU KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ KURULUŞ : 2011              
.
.
.

EDİTÖRDEN

Sevgili köylülerim, Derneğin kurulmasına öncülük eden başta yönetim kurulu olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Onlar öncülük etti, bizlere düşen de yapılan bu çalışmaya destek vererek devamlılığını sağlamaktır. Çünkü bizi biz eden, bizleri bir arada tutan güçlü bağlarımızdır.

Gelenek ve göreneklerimizi nesilden nesile aktarmak hepimizin görevidir. Körelmeye yüz tutmuş değerlerimizi yeniden yeşertmek ve gelecek nesillere aktarmak bizlerin görevidir. Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve buna paralel olarakta ihtiyaçların aynı doğrultuda doğması, bunun bir parçası olarak ortaya çıkmıştır. İletişimde sosyal medyanın rolü tartışılamaz düzeylere ulaşmış bulunmaktadır, çağa ayak uyduramayan toplumlar ise yok olmaya mahkumdur.

Özellikle dernek üyelerini bir arada tutmak,yapılan toplantı, gezi, eğlence, düğün vb. faaliyetleri duyurmak ve tüm köylüleri aynı çatı altında toplamak amaçlı www.camurlukoyu.com web adresi 1 Nisan 2012 tarihi itibari ile yayına başlamış bulunmaktadır.

Web sayfasının geliştirilmesinde siz saygıdeğer köylülerimin yardımlarını esirgemeyeceğini de biliyorum. Özellikle içerik konusunda sizlerin büyük desteğini bekliyorum. Varsa eğer elinizde bulunan dokümanları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndere bilirseniz web sayfasında yayınlama imkânımızda bulunmaktadır.Ayrıca kalemi güçlü olan köylülerimizin yazılarına Köşe Yazıları bölümünde yer verilecektir.

Web sayfasında neler yapabilirim ? diye soruyorsanız eğer; Duyurular bölümünden duyuruları takip edebilir, Köşe yazıları bölümünde yazar olabilir, Radyo dinleyebilir, Online Chat bölümüyle o an online olan kişiler ile yazışabilir, on line kişileri görebilir, siteye eklenen video ve müzikleri dinleye bilir, Ziyaretçi defteri bölümünden öneri ve fikirlerinizi paylaşabilir, yapılacak olan anketlere katılabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Nereden başlamalıyım diye düşünüyorsanız eğer, üye olmakla başlayabilirsiniz.

Web Editörü, Ahmet KAÇAN

Üye Paneli

Duyuru ve Etkinlikler

Dernek Üye Girişi ve Aidat Toplama Hakkında
Pazar, 02 Eylül 2012
Dernek Üye Girişi... Devamı...
Dernek Üyelik Formu Hakkında
Pazar, 02 Eylül 2012
Dernek Üyelik... Devamı...
Hasan Ekinciel Teşekkür Mektubu
Pazar, 02 Eylül 2012
Hasan Ekinciel... Devamı...
Sabahattin Orhanlı Dernek Bağışı Hk,
Pazar, 02 Eylül 2012
Sabahattin Orhanlı... Devamı...

Sizden Gelenler

jtemplate.ru - free extensions Joomla